Wakacje na Mazurach Wakacje w Rynie

Published on Kwiecień 25th, 2014 | by admin

0

Królewski wypoczynek na zamku

Hotel Zamek Ryn**** na Mazurach jest niezwykłym miejscem, w którym zarówno wypoczynek jak i wyjazd służbowy będą czasem spędzonym wyjątkowo ciekawie i pożytecznie. Hotel urządzono w pięknym zabytkowym zamku krzyżackim wzniesionym w XIV wieku. Obecnie jest on odrestaurowany i właściwie zaadaptowany na potrzeby bardzo luksusowego Centrum Kongresowo-Wypoczynkowego. Atrakcją jest jednak nie tylko sam zamek, ale i jego malownicze położenie nad jeziorami Ołów i Ryńskim.

Jest to idealne miejsce zarówno dla seniorów, dla których hotel przygotował ciekawe oferty, dla rodzin z dziećmi, które mogą skorzystać z Klubu Malucha z opiekunami, dla osób pragnących spędzić czas w ciszy i spokoju oddając się rozmaitym zabiegom ekskluzywnym Spa w SPA Księżnej Anny, a także dla Gości biznesowych, dla których przygotowana została bogata oferta biznesowa.

Każdy hotelowy Gość może skorzystać z zamkowego Centrum Rekreacyjnego umieszczonego w podziemiach. Składa się na nie basen, sauny, jacuzzi. Atmosfera tam panująca jest wprost nie do opisania, tam po prostu trzeba być! W najstarszej części zabytkowego zamku znajduje się wyjątkowa gotycka restauracja Refektarz, gdzie Goście zawsze mogą liczyć na bardzo wyrafinowane i smaczne dania.

Wakacje na Mazurach w pełnej ofercie znajdziecie na stronie http://www.zamekryn.pl/wakacje

Tags: , , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑