Wakacyjne noclegi

Każdy z nas ma mnóstwo pomysłów, gdzie i jak spędzić ciekawe wakacje. Jeśli wybieramy się na wakacje za granicę z biura podróży, to nie musimy się o nic martwić. Jeśli jednak organizujemy wyprawę samodzielnie, np. w Polsce, warto zatroszczyć się o dobry nocleg. Prezentujemy poniżej takie dobre i sprawdzone miejsca na wakacje nad jeziorem, w górach czy wakacje w mieście:

Hotele w Świdnicy – hotel z restauracją Fado
Marii Konopnickiej 6, 58-100 Świdnica, tel. 74 666 63 70
www.hotelfado.eu

Hotel Fado jest obiektem zlokalizowanym w centrum miasta Świdnica – jednym z najstarszych i najciekawszych miast na Śląsku i w Polsce

Spędź weekend w spa

Aries Hotel & SPA, ul. M.Zaruskiego 5, 34-500 Zakopane, tel. 18 544 44 44
www.hotelaries.pl

Luksusowy hotel położony w sercu Zakopca – stolicy Tatr urzeka elegancją i wysoką jakością świadczonych usług.

Wakacje w górach z dziećmi to flagowa oferta rodzinnego Hotelu Klimczok ze Szczyrku. Dla dzieci m.in. place zabaw, sala zabaw, kompleks basenów, kindermenu w restauracji i wiele innych udogodnień.

ul. Poziomkowa 20, 43-370 Szczyrk-Biła, tel. 33 47 62 559
klimczok.pl

Ciekawą ofertę wakacyjną proponuje nowa lokalizacja Klubu Mila w Kamieniu na Mazurach tuż obok Mikołajek – na stronie m.in. domki wakacyjne i pole kempingowe. Ponadto ciekawe pakiety sezonowe i oferta obozów oraz zielonych szkół.

Atrakcyjnym miejscem może okazać się Hotel z basenem Klimek oferujący pakiety wakacyjne dla rodzin z dziećmi i mnóstwo udogodnień m.in. placa zabaw, salę zabaw czy menu dedykowane najmłodszym.

Polecamy także stronę luksusowe hotele spa w Polsce – www.luxuryhotels.pl

Atrakcyjne wakacje z dzieckiem na lubelszczyźnie spędzicie w Hotelu Duo Janów w Janowie Lubelskim (Turystyczna 10a, 23-300 Janów Lubelski).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑