Bez kategorii ferie_zimowe

Published on Grudzień 2nd, 2013 | by admin

0

Zimowe wakacje czyli ferie…

ferie_zimoweFerie zimowe to wspaniały czas przede wszystkim dla dzieci, które mogą odpocząć od szkoły i nauki, ale również dla dorosłych, którym nie zaszkodzi odrobina relaksu. Dzieci jak i ich rodzice mogą wspólnie spędzić ferie w sposób bardzo miły i aktywny w Hotelu Zamek Ryn na pięknych, malowniczych Mazurach. Pakiet Zamkowe Ferie na Mazurach będzie aktywny w terminie od 24 stycznia do 2 marca 2014.

Już teraz warto zadbać o miejsce, aby móc skorzystać z fantastycznego programu przygotowanego przez hotel. Program ten obejmuje między innymi przepyszne posiłki podawane w krzyżackim Refektarzu, możliwość ubrania strojów z epoki, aby w pełni móc poczuć niezwykłą atmosferę panującą na zamku, zwiedzanie Zamku dla Dzieci, a także zwiedzanie Zamku dla Dorosłych, poszukiwanie zamkowego skarbu, Akademię Kulinarną, Naukę Rycerskiego Fechtunku, Akademię Filmową.

Dzieci na pewno będą zachwycone z animacji w Klubie Malucha prowadzonych przez profesjonalnego animatora, a także z kuligu, puszczania latawców i teatrzyku (zakończonego pokazem puszczania ogromnych baniek mydlanych). Dorośli z kolei z pewnością docenią specjalną zimową ofertę SPA, a także możliwość pobytu w Castle Night Club oraz Castle Casino. Na zainteresowanych czekają kursy decoupage, zajęcia Aikido i wiele innych. Należy zarezerwować pobyt na minimum 3 doby. Dorośli zapłacą od 230 zł za dobę, dzieci powyżej 12. roku życia 130 zł, zaś dzieci poniżej 12 lat przebywają w hotelu za darmo.

Fotografia oraz informacje pochodzą z oficjalnej strony hotelu – ferie Mazury w Zamku Ryn.

Tags: , ,


About the AuthorDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑